header

UW MINI-CONCESSIE IN LEUVEN.

Onze modellen.

Last Viewed
Bewaard

 

 

 

JUMA LEUVEN

ASE

Juma Leuven
Brusselsesteenweg 66
3020 Herent


Openingsuren

Maandag
09:00 - 18:00
Dinsdag
09:00 - 18:00
Woensdag
09:00 - 18:00
Donderdag
09:00 - 18:00
Vrijdag
09:00 - 18:00
Zaterdag
10:00 - 17:00
Zondag
Gesloten

Services

  • Verkoop
  • Service

ONZE SOCIALS

Ons Team.

MINI JUMA

Concessiehouder

Gunter Van Lent

Tel: 015 42 30 00

E-Mail: gunter.van-lent@juma.net.bmw.be

MINI JUMA

Operationeel directeur

Koen Van Orshaegen
Tel: 016 49 98 70
E-Mail: koen.van-orshaegen@juma.net.bmw.be 

   

MINI JUMA

VERANTWOORDELIJKE MINI STORE

Merel Bruggemans
Tel: 016 49 98 94
E-Mail: merel.bruggemans@juma.net.MINI.be 

MINI JUMA

Junior Sales Advisor

Ward Aerts

Tel: 016 49 98 91

E-Mail: ward.aerts@juma.net.MINI.be

Pacal Lion

VERANTWOORDELIJKE TWEEDEHANDSWAGENS

Pascal Lion
Tel: 016 49 98 84
E-Mail: pascal.lion@juma.net.bmw.be 

MINI JUMA

Verkoper Tweedehandswagens

Glenn Michiels

Tel: 016 49 98 84

E-Mail: glenn.michiels@juma.net.bmw.be

   

   

COMMERCIEEL VERANTWOORDELIJKE CARROSSERIE

Verantwoordelijke carrosseriE

Bert Nees
Tel: 016 49 98 84
E-Mail: bert.nees@juma.net.bmw.be 

COMMERCIEEL VERANTWOORDELIJKE CARROSSERIE

Service Advisor Carrosserie

Gijs Boon
Tel: 016 49 98 84
E-Mail: Gijs.Boon@juma.net.bmw.be

MINI JUMA

Verantwoordelijke Magazijn

Johan Courant
Tel: 016 49 98 78
E-Mail: johan.courant@juma.net.bmw.be 

MINI JUMA

Marketing MANAGER


Kristina Korolinskaia
Tel: 0486 11 91 98
E-Mail: kristina.korolinskaia@juma.net.bmw.be 

fleet manager

Fleet Manager

MINI JUMA

Business Developer

Danny Van den Eeckhout
danny.van-den-eeckhout@juma.net.bmw.be 

MINI JUMA

Business Account ADVISOR


Catherine Ceulemans
catherine.ceulemans@juma.net.bmw.be