Last Viewed
Bewaard
Juma Leuven
Brusselsesteenweg 66
3020 Herent
Vind ons op:
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Nieuwe MINI's
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Tweedehands
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Service
Ma - Vr Gesloten
Za Gesloten
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten

ESI Path--> /apps/settings/wcm/designs/minidigital-white.clientlibinclude.categories__business%3F%3Fdealerlocator%3F%3Fpublish.mode__css.async__.onload__.js

Mini JUMA.

Tel: 016 49 98 94

E-mail: verkoop@juma.net.mini.be of info@juma.net.mini.be

 

Brusselsesteenweg 66 

Herent 3020

België

 

Contact & team :

Ten gevolge van de recente maatregelen die de overheid genomen heeft om de verdere verspreiding van COVID-19 tegen te gaan, is onze concessie gesloten tot nader order.

verkoop.

Maandag - Vrijdag : Uitzonderlijk gesloten

Zaterdag : Uitzonderlijk gesloten

Zondag en feestdagen : Gesloten

verkoop tweedehandswagens.

Maandag - Vrijdag : Uitzonderlijk gesloten

Zaterdag : Uitzonderlijk gesloten

Zondag en feestdagen : Gesloten

MINI JUMA

Concessiehouder

Gunter Van Lent

Tel: 015 42 30 00

E-Mail: gunter.van-lent@juma.net.bmw.be

MINI JUMA

Operationeel directeur

Koen Van Orshaegen
Tel: 016 49 98 70
E-Mail: koen.van-orshaegen@juma.net.bmw.be 

   

MINI JUMA

VERANTWOORDELIJKE MINI STORE

Merel Bruggemans
Tel: 016 49 98 94
E-Mail: merel.bruggemans@juma.net.MINI.be 

MINI JUMA

Junior Sales Advisor

Simon Van der Mullen

Tel: 016 49 98 91

E-Mail: simon.van-der-mullen@juma.net.MINI.be

Pacal Lion

VERANTWOORDELIJKE TWEEDEHANDSWAGENS

Pascal Lion
Tel: 016 49 98 84
E-Mail: pascal.lion@juma.net.bmw.be 

dam Image

Verkoper Tweedehandswagens

Glenn Michiels

Tel: 016 49 98 84

E-Mail: glenn.michiels@juma.net.bmw.be

   

MINI JUMA

VERANTWOORDELIJKE RECEPTIE

Steven Vandensande
Tel: 016 49 98 75
E-Mail: steven.vandensande@juma.net.bmw.be 

   

MINI JUMA

Commercieel Verantwoordelijke Carrosserie

Jo Lagae
Tel: 016 49 98 73
E-Mail: jo.lagae@juma.net.bmw.be

MINI JUMA

Verantwoordelijke Magazijn

Johan Courant
Tel: 016 49 98 78
E-Mail: johan.courant@juma.net.bmw.be 

MINI JUMA

Marketing Coördinator

Jolien Peeters
Tel: 016 49 98 70
Fax: 016 49 98 90
E-Mail: jolien.peeters@juma.net.bmw.be 

MINI JUMA

Business Developer

Danny Van den Eeckhout
Tel: 016 49 98 97
E-Mail: danny.van-den-eeckhout@juma.net.bmw.be 

MINI JUMA

Business Account Manager

Kristina Korolinskaia
Tel: 016 49 98 86
E-Mail: kristina.korolinskaia@juma.net.bmw.be 

dam Image

Fleet Manager/ Corporate Account Advisor

Jakob Mignon

Tel: 015 42 30 00

E-Mail: jakob.mignon@juma.net.bmw.be