header

JE MINI CONCESSIE IN LEUVEN.

Onze modellen.

Last Viewed
Bewaard

 

 

 

JUMA LEUVEN

ASE

Juma Leuven
Brusselsesteenweg 66
3020 Herent


Openingsuren

Maandag
09:00 - 18:00
Dinsdag
09:00 - 18:00
Woensdag
09:00 - 18:00
Donderdag
09:00 - 18:00
Vrijdag
09:00 - 18:00
Zaterdag
10:00 - 18:00
Zondag
11:00 - 17:00

Feestdagen

De concessie zal op volgende dagen gesloten zijn:
25.12.2023
01.01.2024
01.04.2024
01.05.2024
09.05.2024
15.08.2024
01.11.2024
11.11.2024
25.12.2024

Services

  • Verkoop
  • Service

ONZE SOCIALS

Ons Team.

MINI JUMA

Concessiehouder

Gunter Van Lent

Tel: 015 42 30 00

E-Mail: gunter.van-lent@juma.net.bmw.be

Koen Van Orshaegen

Operationeel directeur

Koen Van Orshaegen
Tel: 016 49 98 70
E-Mail: koen.van-orshaegen@juma.net.bmw.be 

   

Merel Bruggemans

VERANTWOORDELIJKE MINI STORE

Merel Bruggemans
Tel: 016 49 98 94
E-Mail: merel.bruggemans@juma.net.MINI.be 

Steven Moris

Product & Delivery Expert

Steven Moris

Tel: 016 49 98 91

E-Mail: steven.moris@juma.net.bmw.be

Pacal Lion

VERANTWOORDELIJKE TWEEDEHANDSWAGENS

Pascal Lion
Tel: 016 49 98 84
E-Mail: pascal.lion@juma.net.bmw.be 

Glenn Michiels

Verkoper Tweedehandswagens

Glenn Michiels

Tel: 016 49 98 84

E-Mail: glenn.michiels@juma.net.bmw.be

   

Robby Wellens

Verantwoordelijke Naverkoop

Robby Wellens
Tel: 016 49 98 84
E-Mail: Robby.Wellens@juma.net.bmw.be

   

Bert Nees

Verantwoordelijke carrosseriE

Bert Nees
Tel: 016 49 98 84
E-Mail: bert.nees@juma.net.bmw.be 

Gijs Boon

Service Advisor Carrosserie

Gijs Boon
Tel: 016 49 98 84
E-Mail: Gijs.Boon@juma.net.bmw.be

Johan Courant

Verantwoordelijke Magazijn

Johan Courant
Tel: 016 49 98 78
E-Mail: johan.courant@juma.net.bmw.be 

Kristina Korolinskaia

Marketing MANAGER


Kristina Korolinskaia
Tel: 0486 11 91 98
E-Mail: kristina.korolinskaia@juma.net.bmw.be 

Danny Van den Eeckhout

Business Developer

Danny Van den Eeckhout
danny.van-den-eeckhout@juma.net.bmw.be 

Catherine Ceulemans

Business Account ADVISOR

Kristiaan Vermeir

Business Account Advisor


Kristiaan Vermeir 

kristiaan.vermeir@juma.net.bmw.be